• Nema rezultata za traženu pretragu

Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Ime i prezime Funkcija Početak mandata od 3 godine Neovisni
Ignacio Jaquotot predsjednik 23. travnja 2019.  
Draginja Đurić zamjenik predsjednika 2. travnja 2020.  
Beata Kissne Foldi član 23. veljače 2020. x
Branko Jeren član 22. travnja 2019. x
Giulio Moreno član 29. studenoga 2017.  
Luca Leoncini Bartoli član 26. kolovoza 2020.  
Christophe Velle član 18. listopada 2019.  

Napomene:
- Paolo Vivona dao je ostavku na članstvo u Nadzornom odboru koja djeluje od 26. kolovoza 2020.

* ažurirano 04. rujna 2020.

Trebate pomoć?

Odgovorit ćemo na sva vaša pitanja

U svrhu pružanja boljeg korisničkog iskustva www.pbz.hr koristi kolačiće (cookies). Postavke kolačića možete kontrolirati i prilagođavati u vašem web pregledniku. Klikom na "Postavke kolačića" možete postaviti njihova ograničenja.